آموزش نحوه ارسال محصولات پستی

سفارش کتابم کی به دستم می‌رسد؟

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت ما  خرید کردید.

سفارش‌ کتاب شما حداکثر در یک روز کاری پس از ثبت، به اداره پست تحویل و از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شود. زمان رسیدن (متناسب با فاصله تا شهر مقصد) می‌تواند بین 2 تا 5 روز کاری باشد. (جمعه و روزهای تعطیل رسمی روز کاری نیستند.)

سفارش‌ها یک بار در روز و حدود ساعت 12 ظهر از شرکت آکادمی توسعه تحصیلی دکتر مهدی هوازاده خارج می‌شود و به اداره پست تحویل داده می‌شوند. بنابراین سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند فردای آن روز به اداره پست تحویل داده می‌شوند.

توجه کنید که سفارش‌ها فقط در روز‌ها و ساعت کاری ارسال می‌شود. مثلا اگر پنجشنبه ساعت 15 سفارشی را ثبت کنید این سفارش شنبه ظهر به اداره پست تهران تحویل داده می‌شود. پست متعهد است در همان روزی که بسته را از ما دریافت می‌کند ارسالش را انجام دهد؛ ولی در برخی موارد به دلایل فنی یا غیره شاید پست بسته را روز بعد ارسال کند.

24 ساعت پس از خرید شما، همکاران ما کد رهگیری پست را برایتان ارسال می‌کنند؛ همچنین می‌توانید وارد صفحه پیگیری سفارش‌ها شوید و سفارش خودتان را رهگیری کنید. برای این کار روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد صفحه رهگیری سفارش‌ها شوید. در این صفحه شماره موبایلی که با آن خریدتان را انجام دادید وارد کنید تا وضعیت سفارش شما نمایش داده شود.

پیگیری سفارش

اگر احساس می‌کنید سفارش‌، تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری با ما تماس گرفته و با بخش پی‌گیری سفارشات صحبت کنید.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد